Продавець Інтернет-магазин якісної побутової хімії "Lavaggi" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
167 відгуків
Только качественная бытовая химия и средства личной гигиены
Інтернет-магазин якісної побутової хімії з Італії "Lavaggi"
+380673838748
+380673838748

Winni's - Екобренд-2015 в Італії

Winni's - Екобренд-2015 в Італії

Вся лінійка продукції Winni's в Італії в 2015 році відзначена премією "Товар року" на конкурсі "Інноваційний продукт року" в номінації "Екологічна продукція для дому".

Премія "Інноваційний продукт року визначається для товарів, що продаються в Італії, на основі голосування споживачів. Продукти вибираються на основі досліджень уподобань 12000 споживачів. Дана премія дозволяє дізнатися думку кінцевих споживачів продукції.

Winni's - серія продуктів, виготовлених виключно на основі поверхнево-активних речовин рослинного походження, є гіпоалергенними і пройшли випробування на вміст нікелю-кобальту-хрому, не містить алергенів, фосфатів або їх похідних. Продукти серії Winni's пройшли дерматологічні випробування.

Про проект:

«Інноваційний продукт року» – найбільший у світі конкурс інновацій у виробництві продукції. Переможців у ньому вибирають самі споживачі. Заснований 27 років тому у Франції, зараз «Інноваційний продукт року» проводиться в 40 країнах з однією метою: показати споживачам кращі новинки товарів на ринку країни і нагородити виробників за якість і інноваційність.

 

Во всех странах участники проходят одинаковые этапы отбора. Вначале компании выдвигают свой новый продукт, который выведен на рынок не раньше, чем за 18 месяцев к моменту подачи заявки. Затем заявленные товары делят на определенные категории, такие как: продукты питания, напитки, личная гигиена, товары для дома и т.д.. После этого, в рамках национального интернет-исследования, в каждой категории определяется победитель.

 

Товари-переможці можуть використовувати червоний логотип «Інноваційний продукт року» повсюдно протягом року: на упаковці товарів, у місцях продажу, в роздрібних промо-акціях, в рекламних кампаніях, в тому числі і на вуличних банерах, і в інших маркетингових заходах.

Стаття написана на підставі матеріалів сайту "Вибір року в Італії". З повною версією статті можна ознайомитися на сайті http://prodottodellanno.it/display.php?macro_id=3 і http://prodottodellanno.it/display.php?macro_id=3&category_id=113&structure_id=787