Губка для делікатного очищення легко видаляє стійкі забруднення, не пошкоджуючи тефлон, нержавіючу сталь, порцеляну та інші делікатні матеріали.
Губка багаторазового використання
Після використання прополоснути та висушити
Кольори: срібний або золотий
Склад: поліпропіленова фібра, поліестер, наповнювач з поліуретанової піни
Розміри губки: довжина 12 см, ширина 8 см, товщина 3 см
Кількість в упаковці: 1 шт
Виробник: ТОВ "Світло Пак" (Україна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Жорстка |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Sweet Home |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



