-10%

Пакети для льоду Anna Zaradna самозакриваючі (500 кульок)
78 ₴
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5903936014132
+380 (67) 753-35-07
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакети призначені для заморожування кубиків льоду.
Захищає кулі від неприємного запаху морозильника.
Самозакриваючі (наповнені пакети необхідно швидко перевернути вниз і він закриється).
Виготовлені з LDPE плівки.
Практичні, міцні та зручні у використанні.
Одноразового використання.
Розмір 1 пакета: ширина 48 см, довжина 30 см, ємність 6 л
Діаметер кульки 3,6 см
Упаковка: 18 листів з 28 кульками в упаковці.
Виробник: Stella Pack (Польща)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna Zadarna |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина форми | 480 мм |
| Кількість осередків | 28 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Форма комірки | Кругла |
| Ширина форми | 300 мм |
| Колір | Прозорий |
| Основні атрибути | |
| Довжина: | 27.5 мм |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Призначення паковання | Для фруктів і ягід |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

