
Губки кухонные Vileda Pur Active Colors (4шт)
293 ₴
264 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4023103208049
Губка Pur Active Colors призначена для очищення делікатних поверхонь, легко видаляє стійкі забруднення, не дряпаючи.
Підходить для миття каструль, сковорідок. За рахунок використання тонкого поролону губкою зручно мити келихи, кухлі, чашки, а також сантехніку на кухні та у ванній кімнаті.
Упаковка складається з 4 губок різного кольору — зеленого, фіолетового, оранжевого та синього.
Рекомендована компанією DuPont — лідером ринку з виробництва посуду з антипригарним покриттям Teflon.
Размеры одной губки: 110х65х25 мм
Количество в упаковке: 4 штуки
Состав: полиуретан, акрил
Страна регистрации бренда: Германия
Страна-производитель товара: Германия
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vileda |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 110 мм |
| Количество в упаковке | 4 шт |
| Материал изготовления | Пенополиуретан |
| Основное назначение | Для посуды |
| Тип | Жесткая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 264 ₴




