Продавец Інтернет-магазин якісної побутової хімії "Lavaggi" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
167 отзывов
Только качественная бытовая химия и средства личной гигиены
Інтернет-магазин якісної побутової хімії з Італії "Lavaggi"
+380673838748
+380673838748

Deox

Deox

НЕ ПРОСТО МИЮЧИЙ ЗАСІБ, А ЩОСЬ БІЛЬШЕ

З Deox тканина дихає…

Це перша лінія засобів для прання, яка надає бездоганну чистоту білизні, навіть при низьких температурах, але крім того, порівняно зі звичайними пральними засобами, завдяки роботі запатентованої формули, усуває всі неприємні запахи під час прання і захищає тканини від утворення запаху поту, навіть тоді, коли Ви їх носите, забезпечуючи тривалу свіжість.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Madel створив лінійку продуктів, які не тільки усувають неприємні запахи, але діють безпосередньо на тканини, завдяки спеціальній запатентованій формулі з Odorzero-Complex® - багатофункціонального активного інгредієнта, який захищає тканину і робить її неприступною для запаху поту.

Активний інгредієнт Odorzero-Complex® працює під час прання в двох напрямках:

- глибока нейтралізація молекул запахів та їх усунення з тканини;

- поки Ви носите одяг, тканини захищені від формування запаху поту та виділяють аромат чистоти, що дає відчуття свіжості на весь день.

Під час прання, активний компонент Deox проникає у волокна тканин, і коли вони вступають в контакт з потом, він діє викликаючи розклад молекул поту, вивільняючи в той же час приємний запах.

Асортимент

Deox пропонує повний асортимент товарів, призначених для всіх видів білизни.

У портфелі продуктів Deox існують ті, що призначені спеціально для одягу з вовни та ідеально підходять для дуже делікатних тканин. Є такі, які призначені для темного та кольорового одягу. Вся продукція Deox запобігає утворенню статичної електрики.

Крім того, Deox пропонує спеціальний пральний засіб для спортивного одягу, сучасних волокон і технічного текстилю. Останній насправді призначений для додаткового захисту, в порівнянні з традиційним Deox і підтримки свіжості тканини під час фізичних навантажень.

Асортимент Deox поширюється також на пом’якшувачі: три аромати у розчині і три нових у концентраті, які збагачені мікрокапсулами, які активують аромат поступово протягом носіння речей.