Корзина
141 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Только качественная бытовая химия и средства личной гигиены
Контакты
Інтернет-магазин якісної побутової хімії "Lavaggi"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380673838748
Святослав
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийЛьвівське шосе, 12
+380673838748
Карта

Madel

Madel

Історія.

АТ Madel, засноване у 1977 році, є представником італійських виробників якісної без фосфатної побутової хімії. Madel виробляє більше 300 найменувань товару з метою задоволення усіх потреб партнерів та кінцевих споживачів.

Існує три основні сегменти ринку, на якому працює компанія: пральні засоби та добавки до прання, засоби для прибирання будинку, засоби для особистої гігієни.

Місія.

Місією компанії Madel є створення якісних продуктів, які піклуються про навколишнє середовище. Девіз компанії «Чистота змусить тебе посміхатись» лаконічно висловлює філософію Madel: завжди бути на боці споживачів, надаючи їм інноваційні та високоякісні продукти, щоб полегшити життя споживачів та з турботою про довкілля.

Торгові марки.

Ключові марки компанії: Pulirapid – один з лідерів сектору рідких анти вапнякових засобів, Deox – унікальна лінійка засобів для прання з формулою проти неприємних запахів для захисту та аромату речей, Smacchiotutto – концентрований засіб для видалення плям, здатний видаляти найстійкіші плями на тканинах та Winnis – повна лінійка екологічних миючих засобів з низьким рівнем впливу на довкілля, високою якістю, та які містять поверхнево-активні речовини виключно рослинного походження, що підлягають легкому та швидкому природньому розкладу.

Контрольована та сертифікована якість.

Madel – це підприємство, сертифіковане за ISO 9001:2008, яке приєдналося до проекту AISE, пов’язане з Centromarca, і є виробництвом, дозволеним Міністерством охорони здоров’я Італії, з можливістю створювати продукти для Управління охорони здоров’я Італії.

Етика.

Основні цінності компанії проявляються через принцип солідарності. Протягом багатьох років Madel займається підтримкою різних некомерційних соціальних фондів, які працюють на міжнародних та місцевих рівнях, з метою реалізації проектів суспільного розвитку.